Anadolu Jet Uçak Bileti

Anadolu Jet  tüm yönleriyle THY sorumluluğu ve güvenliği altında hizmet veren; marka yönetimi, uçak bakımı, uçuş güvenliği, taşıma yükümlülükleri gibi tüm unsurlarıyla da THY’ye bağlı havayolu şirketidir. Henüz 2,5 yaşında olmasına rağmen Avrupa’da iç hat yolcu taşımacılığında önemli bir yere sahip olmuştur. İç hatlarda 36 nokta dış hatlarsa ise 14 noktaya uçuş yapan Anadolu Jet firması hızla büyümeye ve düşük maliyetli fiyatlarıyla kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor

Anadolu JetAnadolu Jet uçuş emniyeti ve uçak bakımı kalitesi ve güvenliği ile Türk Hava Yolları standartlarını benimsemiş havayolu şirketidir. THY Anadolu Jet havayolu firmasını daha geniş halk kitlesinin uçakla yolculuk yapabilmesini sağlamak amacıyla kurmuştur. Anadolu Jet havayolu şirketinde yolcuya sunulan imkânların basitleştirilmesi ve en az indirilmesi Anadolu jet uçak bileti fiyatlarına yansımaktadır. Böylelikle ekonomik fiyatlara bilet almak mümkündür.

Anadolu jet bilet fiyatlarına baktığınızda diğer havayollarına nazaran ekonomik olduğunu görürsünüz. Firmanın tam da amacı geniş kitlelerin uçak yolculuğunu kullanmasını sağlamak!

Kimi zaman düşen uçak bileti fiyatları her havayolu şirketinde olduğu gibi ya da tüm düşük maliyetli havayollarının uygulamış olduğu gibi Anadolu Jet uçak biletleri de düşük maliyetleriyle dikkat çekmekte ve koltuk araları yüzde sıkıştırılarak yüzde 10 oranında yolcu kapasitesi artırılmıştır. Bu nedenle koltuk başına düşen maliyetle yolcular daha ekonomik fiyatlarla bilet bulabilmektedirler.

Anadolu Jet ikram servisleri de maliyetlerin düşürülmesiyle orantılı olrak sadeleştirilmiş ve basit bir uygulamaya çekilmiştir. Bilet ücretlerini cazip kılan faktörler arasında bu etken de göz ardı edilmemektedir. Uçak bileti Anadolu Jet havayolu şirketinde birçok sadeleştirme yolunda atılan adımla uygun oranlara çekilmiştir. Günümüzde Anadolu Jet business class servisi bulunmamaktadır. Bunun tam olarak nedeni Anadolu Jet uçak bilet fiyatlarının verilen hizmetin maliyeti karşılayamamış olmasıdır. Anadolu jet web sitesinde online olarak Anadolu Jet rezervasyon yapabilir bilet fiyatları hakkında çağrı merkezi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Anadolu jette elektronik ortamda bilet alımını tercih edebilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu sistemde uçuş kayıtlarınız elektornik ortamda saklı tutularak yansıtılır. Elektronik bilet; güvenli olduğu kadar unutlma riskini sıfıra indiren bir tercihtir.

Anadolu Jet web sitesinde bulunan Online Hizmetler menüsünden yapacağınız bilet alımları için 7 kişiye kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız tarih ve saate göre, biletinizin süresi sistem tarafından belirlenen kurallara uygun olarak verilmektedir. Anadolu jet fiyatları ve alımını yapmış olduğunuz biletlerinizi yetkili seyahat acentelerinden alabildiğinizi gibi çağrı merkezi uygulamasından yararlanarak satın alabilirsiniz. Anadolu Jet havayolu şirketi ile yaptığınız tüm seyahatlerde taşınabilir telefon ya da telsiz cihazları, CD-çalar, radyo ve televizyon alıcılarının kullanılması kesinlikle yasaktır. Anadolu Jet uçuşlarında temel amaç düşük maliyetli biletle havayolu taşımacılığını tanıtmak ve kullanımını yaygınlaştırmak olsa da ikramlarda ve serviste basitleştirilmiş tarzda ikramlar söz konusudur. Tüm uçuşlarda ücretsiz bardak su ve çay aynı zamanda hazır pakette tatlı ve tuzlu ürün ikramı yapılmaktadır. THY bünyesinde kurulan ve amacı Anadolu’da halkı havayolu ulaşımıyla tanıştırmak olan Anadolu Jet bugün iç hatlardaki uçuşlarına devam etmektedir.

Özellikle Anadolu’da daha geniş bir kesime hitap etmek amacıyla uçak biletleri fiyatları Anadolu Jet’te  düşüktür. Bu tarz bir havayolu konsepti belirlemiş olan şirketin tüm uçuş güvenliği ve uçak bakım ı THY’ye standartlarındadır.  Kısa zamanda hedeflenen yolcu sayısına ulaşan Anadolu Jet, hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmekte! Tüm bunlara ek olarak aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere sponsor olan Anadolu Jet bu tarz projelerde de yol almaya devam edecek. Anadolu jet bugün 20 uçak filosuyla hizmet vermektedir. Bunlardan 2 tanesi A320-200; 8 tanesi B737-700, 10 tanesi iseB737-800.

Bu yazı Anadolu Jet kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.