Atlas Jet Tahran Uçak Bileti

Atlas Jet Tahran Uçak BiletiTürkiye’nin sayılı havayollarından biri olan Atlas Jet her gün Tahran’a sefer gerçekleştiriyor. İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri olan Tahran’a seferler düzenleyen Atlas Jet, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Düşük ücretli, ucuz Tahran uçak bileti almak isteyenler Atlas Jet’in fırsatlarını bizce kaçırmamalılar.  Atlas Jet Tahran uçak bileti alanlar, uygun fiyatın ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirler.

Yaklaşık 11 senedir Türkiye’de hizmet veren Atlas Jet, IATA üyesi ve IOSA tescilli bir havayolu firmasıdır. Merkezi Atatürk Havalimanı’nda bulunan Atlas Jet, birçok ülkeye şuanda sefer düzenlemektedir. Avrupa’da, Birleşik Arap Emirlikleri’ne, Beyrut’a, Erbil’e kadar dünyanın birçok yerinde destinasyonu olan Atlas Jet’in bir diğer destinasyonu da Tahran. Atlas Jet Tahran uçak bileti almak isteyenler ucakbiletiplus.com’u ziyaret edebilirler.

Tahran Uçak Bileti

Seferlere bakarsak:

İstanbul – Tahran uçağı, her gün saat 22.30′da İstanbul’dan kalkıyor ve 03.00′da Tahran’a varıyor. Tahran – İstanbul uçağı ise, her gün 06.00′da Tahran’dan kalkıyor ve İstanbul’a 07.45′te varıyor.

Bu yazı AtlasJet kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.