Onur Air Uçak Bileti

Onur Air, Türk Havacılık sektöründe birçok ilke imza atmayı misyon edinmiş önemli bir havayolu şirketidir. Bugün 33 uçaklık uçuş filosu ile hizmet veren Onur Air 7 bin 890 koltuk kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük havayolu şirketlerindendir.

Onur Airlines, kuruluş tarihi olan 1992 yılından bugüne üstün hizmet kalitesini kendine görev edinmiş kadrosu ile hizmet vermektedir. 2003 yılından bugüne kadar da yurtdışı uçuşlarına ek olarak tarifeli iç hatlar uçuşlarını eklemiştir.  Onurair,  şuanda dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya yolcu taşırken; iç hatlar tarifesinde ise 12 noktaya sefer yapmaktadır.

Onur AirOnur Air, Türkiye’de EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip ilk ve tek havayolu şirketidir! Uçuş güvenliği, zamanında operasyon ve Onur Air uçak fiyatlarının uygun tarifesi uçuş politikasıyla yolcularına daima en iyi ve kaliteli hizmeti vermek amacındadır.

Onur Air 14 Nisan 1992 tarihinde kurulmuş ve ilk uçuşunu 14 Mayıs 1992 tarihinde gerçekleştirmiştir. A-320 tipi uçakla KKTC Ercan Havalimanı’na iniş yapan Onur Air, Temmuz 1992’de ikinci uçağını uçuş filosuna katmıştır. Nisan 1993 te 4 uçakla hizmete devam etmiş ve büyümeyi kendine ilke edinmiştir. Bugün 33 uçak ve 7 bin 890 koltuk kapasitesi ile hizmet vermektedir.

1994 tarihinde turizm sektöründe hizmet veren Ten Tour ile işbirliği yapan Onur Air böylelikle yolcu kaasitesini artırmış ve 1995 yılında 6 uçakla hizmet vermeye devam etmiştir. Aynı tarihte 9 uçak ve bin 556 koltuk kapasitesine ulaşmıştır. Büyümeye 1997 yılında da devam eden Onur Air, bu sezonda 17 uçağa ulaşmış ve nemli bir konuma gelmiştir. Bu dönemdeki personel sayısı 912’ye ulaşmıştır. 1998 yılındaki kriz nedeniyle diğer uçuş firmaları gibi küçülme kararı alarak uçak sayısında azalmaya gitmiştir. 1999 yılında 9 uçakla hizmet vermeye devam etmiştir. Kriz sonrası 2000 yılında 2 uçak, 2001 Kasım ayında 1 adet daha uçak ekleyerek sayısını 12’ye çıkarmıştır. Her zaman istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Onur Air, 33 uçaktan oluşan filosuyla hizmet vermektedir!

Onur Havayolları hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan ve yolcularına emniyetli, güvenilir, dakik ve ekonomik uçuş hizmeti sağlayabilen bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.

2003 tarihinde, “Uç Türkiye Uç” sloganıyla Onur Air Bilet Fiyatlarına dikkat çeken havayolu şirketi politikası başarı olmuş ve tarifeli iç hat uçuşlarını başlatmıştır.  “Herkes hayatında bir kere uçağa binecek” felsefesi ile yola çıkan şirket, Onur Air Uçak Bileti Fiyatlarını indirerek herkesi iç hatlarda uçuşa davet etmiştir.

Onur Air, bu dönemde yeni uçuş hatları açarken belli bir kapasiteye sahip uçuş noktalarına gitmeyi temel almıştır. Günün her saatinde yapılan uçuş seferleri ile müşterilerine rantbl bir uçuş düzeni sunan firma güvenli seyahat etme ve kaliteli uçuştan ödün vermemiştir. Onur Air Uçak Bileti Fiyatı içerisinde temel ikram ve ihtiyaçları karşılayan unsurlarda yer almaktaydı. Onur Air ucuz uçak bileti fiyatları karşılığında kaliteden ödün vermemiş gerekli beklentilere cevap veren kabin iç yapısıyla maliyetleri düşürerek bilet fiyatları onur air de ekonomik düzeye çekilmiştir. Buna karşılık herkesin güvenli bir şekilde uçmasını sağlayacak seviyede tutmak temel amaç olmuştur!

Onur Air, özellikle iç hatlarda İstanbul’dan; Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Malatya, Samsun ve Trabzon’a karşılıklı seferler yapıp, sefer yaptığı şehirlerin bir kısmında Uçak Fiyatları Onur Air tarafından satışa sunulurken kimi şehirlerde Genel Satış Acenteleri kanalı ile düzenlenmiştir.

Onur Air rezervasyonlarını bugün internetteki sayfasından ve yetkili acentelerden yapabilirsiniz. Onur Air Bilet güncel fiyatları için zaman kaybetmeyin! Gitmek istediğiniz noktaya güvenle varın !Uçmak herkesin hakkı….

Bu yazı Onur Air kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.