Pegasus Azerbaycan Seferleri Başladı!

Pegasus Azerbaycan SeferleriKardeş ülke olarak bildiğimiz ve kendimize çok yakın gördüğümüz Azerbaycan için Pegasus’un seferleri başladı. Pegasus Azerbaycan seferleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek.

Pegasus ve Azal’ın ortak misafir taşıdığı “codeshare” adı verilen uçuşlar, haftada 7 gün karşılıklı İstanbul Sabiha Gökçen – Bakü arasında yapılacak. Her geçen yıl büyümeye devam eden Pegasus Havayolları hem yurtiçi hem de yurtdışı seferlerine bir başkasını ekliyor. Azerbaycan Havayolları arasında yer alan Azal ile ortak uçuşlar gerçekleştirecek Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Bakü Haydar Aliyev Havalimanı’na bu seferleri gerçekleştirecek.

Karşılıklı olarak haftanın 7 günü yapılacak bu seferlere kişilerin talepleri de çok fazla. Özellikle Bakü, Türkiye için önemli bir kent. Hem iş ortaklığı açısından hem de yatırımlar açısından Bakü-Türkiye arasında var olan iş birlikleri, oraya olan seyahatlerin de çok fazla olmasını sağlıyor. Tüm havayolları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçuşlarını arttırmak için birbiri ile yarışıyor. Kendi rüştünü kanıtlayan Pegasus Havayolu firması ile de Azerbaycan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seferlerin saatlerine baktığımızda karşımıza bir tablo çıkıyor.

Pegasus – Azal ortak uçuşları:

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi

Saat 07.50’de Bakü’den İstanbul’a, saat 11.20’de İstanbul’dan Bakü’ye

Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar

Saat: 17.50’de Bakü’den İstanbul’a, saat 20.55’de de İstanbul’dan Bakü’ye gerçekleştiriliyor.

Azerbaycan Uçak Bileti

Pegasus’un Azerbaycan uçak bileti 134,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kardeş ülke Azerbaycan’ın başkenti ve en gözde kenti Bakü’ye gerçekleştirilen bu seferler Azerbaycan yolcuları için de önem taşıyor. Pegasus Azerbaycan Seferi,  haftanın 7 günü 134,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edeceklere sunuluyor. İş temsilcileri için fazlasıyla önemli olan bu gelişme, yeni yerler keşfetmek isteyenler için de ayrı bir önem taşıyor.

Bu yazı Pegasus Uçak Bileti kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.