Pegasus Havayolları Uçak Bileti

Pegasus Havayolu, Havayoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inan Pegasus’un sektördeki asıl amacı yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımla Türkiye’de en iyi havayolu şirketlerinden biri olmaktır. 20 yıldır kendi marka bilinirliğini arttıran firma, Türkiye’de en tecrübeli ve en köklü havayolu şirketlerinden bir tanesi. Pegasus Hava Yolları İstanbul, Türkiye merkezli köklü bir hava yolu şirketi olabilmeyi başarmış bir firmadır.  Avrupa’da 66 noktaya, Türkiye’de ise 19 noktaya seferler düzenleyen Pegasus hava yolları, 2009’da taşıdığı yolcu sayısıyla da Türkiye’de hava yolu şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Hava yolu yolculuğunun herkesi hakkı olduğunu düşünen ve misyonu bu olan Pegasus, Türkiye’de ucuz fiyatlı taşımacılığında temellerini atmıştır. Pegasus bilet fiyatları açısından da en ucuz şekilde müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin en büyük özel hava yolu şirketi olan Pegasus uçak, Sabiha Gökçen Havaalanı merkezidir. Bunun dışında İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı da diğer hublarından iki tanesidir.

1990 yılında İstanbul’da kurulan Pegasus Hava yolları, Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle kurulmuştur. 40’tan fazla uçaktan oluşan filosu sayesinde dünyanın ve Türkiye’nin birçok yerine seferler düzenleyen Pegasus seferleri ile de en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biridir. Özellikle zamanında kalkış oranlarını, kendi sitesinde tereddütsüzce yayınlayan Pegasus Havayolları, kendi sitesinde uçakların zamanında kalkış durumlarını yayınlamayı Aralık 2005’ten beri gerçekleştirmektedir.  1990 yılında kurulmasıyla 1990 yılının Mayıs ayında ilk seferini gerçekleştiren Pegasus, Türkiye’deki en yeni simülatöre sahiptir ve dünyadaki 582 hava yolu arasında simülatör sahibi 58’inci şirket olmayı da başarmıştır.

Bunun yanı sıra “Wireless Groundlink End to End Solutions” sistemiyle de hava yolu şirketleri arasında bir ilke imza atan Pegasus, 20 yıllık başarılı bir geçmişe sahiptir. Pegasus uçak bileti anlamında da yolcularına en uygun biletleri sunmak adına sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Pegasus plus bunlardan bir tanesidir. 17 ülkeye 100’ü aşkın farklı noktaya tarifeli ve charter uçuşlar yapan şirket, eğer ekstra bir kapasite gerekirse diğer havayolu şirketlerine wet leasing yani kiralama hizmeti vererek kapasitesinin ne denli yüksek olduğunu kanıtlamaktadır. Uçak biletleri pegasus, uçakların doluluk kapasitesine göre değişmektedir. Özellikle ucuz uçak bileti almak isteyen kişilerin tercihlerinden biri de Pegasus Havayolları’dır.

PegasusHem uygun hem de kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Pegasus, diğer hava yolu şirketlerine de bu anlamda örnek olmuştur. Hava yolu şirketleri arasında rekabeti arttıran bakım servisleri dışında sektördeki diğer havayolu şirketlerine mürettebat, pilot ve teknik eğitimler de veren ve bunu Pegasus Eğitim Akademisi kapsamında gerçekleştiren şirket, Boeing 737-800 tipi uçakların tamamını 2015 yılı sonu itibariyle filosuna katmayı hedeflemektedir. Bakıldığında Pegasus Havayolları filosunun ortalama uçak yaşı 3,5 yaştır. Tüm bu olumlu özelliğiyle Türkiye’de müşterilerinin memnuniyeti için hala çalışmaya devam eden Pegasus uçak fiyatları açısından da çok uygundur. Bunun için de ucakbiletiplus.com’da pegasus bilet fiyatları ile ilgili bilgilere ulaşabilir ve istediğiniz yere uçabilirsiniz. Pegasus mevcut uçuş noktalarına olan seferlerini artırmak için çalışmayı sürdürmektedir.

Misafir sayısını yıllar geçtikçe arttıran, fiyat politikasıyla diğer havayolu şirketlerinden ayrılan Pegasus Havayolları, pegasus biletleri pegasus kart ile ödemenizi yapmanızı sağlıyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yolcu beklentilerini ve onları memnuniyetini en üst sırlarda tutmayı hedefleyen şirket, fiyat politikasını da bu şekilde belirlemektedir. Sektördeki yenilikleri takip ederek ucuza uçmaya çalışan, müşterilerine uçak bileti pegasus farkıyla ulaşmaktadır. Pegasus, zamanında kalkış ve varış performansı, İstanbul’da havaalanlarındaki pahalı otoparklardan ve yoğun trafikten sizleri koruması, Pegasus fiyatları uygunluğu,  sadece bilet fiyatlarını değil tüm seyahat giderlerinizi düşürmeye çalışmasıyla bilinen bir havayolu şirketidir. Yılların tecrübesiyle sizi ve sevdiklerinizi istediğiniz her yere en kısa sürede ulaştırmaya çalışan firma, en uygun bilet fiyatları ile ucakbiletiplus.com’da.

Bu yazı Pegasus Uçak Bileti kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.