Pegasus Misafirlerine Özel Kampanya!

Pegasus Kampanya

Pegasus’tan 600 bin koltuklu bilet kampanyası!

Pegasus’tan bilet almak için elinizi çabuk tutun!

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Pegasus kışa hazırlık kampanyası yapıyor. 29 Haziran tarihine kadar Pegasus havayollarından bilet alanalar kazanıyor. Kampanya dahilinde 600 bin koltuklu avantajlı uçuşlar sizi bekliyor!

Tatil ve iş gezintileriniz için Pegasus uçak bileti kazandırmaya devam ediyor. 29 Haziran tarihine kadar Pegasus havayollarından alçağınız biletler Ekim 2012 – Mart 2013 tarihleri arasında avantajlarıyla sizi şaşırtacak.

Pegasus’tan şimdi alın kışa hazırlık yapın!

Uçak biletinizi ucakbiletiplus.com’dan indirimli alın!

Yurtiçi ve yurtdışı farklı noktalara 29 Haziran’a kadar Pegasus uçak bileti alın indirimlerden yararlanın.

Pegasus Neler kazandırıyor!

Pegasus Havayolları, yurt içi ve yurt dışında farklı destinasyonlar ile uçan misafirlerini kış boyu avantajlar bekliyor. Uçuş noktalarını her gün yenileyen ve ağını genişleten Pegasus uçmanın kolay yolları ile misafirlerini buluşmaktan geri kalmıyor.

Pegasus uçak bileti

29 Haziran 2012 tarihine kadar bilet alanlar yurt içine, yurt dışına ve de Kıbrıs’a uygun fiyatlarla uçacak. Bu şansı yakalamak için tek yapmanız gereken uçak biletlinizi Pegasus’tan almak!

19 – 29 Haziran 2012 tarihleri arasında bilet alan Pegasus misafirleri, 600 bin koltuklu kampanya kapsamında 1 Ekim 2012 ve 30 Mart 2013 tarihleri arasında dilediklerince gezecek ve üstelik uçacaklar!

Belirtilen kampanya dahilinde bilet satın alacaklar için ucuz uçak bileti işlemlerini ucakbiletiplus.com’dan yapabilir, indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

29 TL’den uçak bileti Pegasus’ta

1 Ekim 2012 – 30 Mart 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılmış olan Pegasus misafirleri;

  • İç hatlarda, 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilme imkanı yakalarken;
  • Kıbrıs uçuşları için biletler 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahpi olabilecekler!

Türkiye’den yurtdışına uçuşlarda ise; 34,99 Euro’dan, yurt dışı çıkışlı hatlarda ise 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışta olacak.

Derya Ayşe Kör hakkında

Analist
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.