Pegasus Yaz Kampanyaları Devam Ediyor!

Pegasus KampanyalarıPegasus kampanyaları hem ucuza hem de daha rahat uçmak isteyen yolcular için çok fazla önem taşıyor. Birçok havayolu şirketi, bu fırsatları ve indirimleri kendi sitelerinde duyuruyor ve bu yolcuların da erken rezervasyonla biletlerini biran önce almaları bekliyor. Zaten yoğunluk o kadar fazla oluyor ki, bilet bulabildiğinize şükür bile edebiliyorsunuz.

Tüm havayolları gibi Pegasus da bu indirimleri ve fırsatları yolcularına sürekli sunmak istiyor. Hatta indirim ve fırsat dendiğinde ilk akla gelen havayolu firması Pegasus, Türkiye’nin en önemli ve en güvenilir havayollarından biri. Kısa sürede bu kadar büyümeyi başaran Pegasus Hava Yolları yaz kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Pegasus kampanyaları başladı. Kampanyalarını hep yolcusunun isteklerine göre oluşturan ve onların daha ucuza uçması için çalışan Pegasus, özellikle bu kampanyaları ile çok dikkat çekeceğe benziyor.

Türkiye’nin en güvenilir havayolu firması Pegasus “Haziran ayı Uç Uç Kampanyası” ile kazandırmaya devam ediyor. Pegasus’un Plus kart sahibi üyelerine bazı süprizleri var. Pegasus Plus üyelerine özel kampanyada Pegasus Plus’lılar, 7 Haziran 2012 günü aldıkları biletlerden ikinci kişiye toplam ücret üzerinden %50 indirim kazanıyorlar.

Pegasus Plus üyeleri, bu kampanya sayesinde 16 Temmuz 2012 – 16 Ağustos 2012 tarihleri arasında kendi belirledikleri tarihte yurt içinde istedikleri yerlere uçabiliyorlar. Sadece kendileri değil bu kampanya sayesinde sevdikleri ile beraber uçabilecekler. Sınırlı koltuk sayısı var ve bu kampanya direkt uçuşlar için geçerli. Pegasus kampanya bilet fiyatları ise nereye gideceğinize göre değişiyor tabii ki.

Kampanya nasıl katılabilirim diye soruyorsanız önce yurt içinde belirtilen tarihlerde çift kişilik rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekiyor. Rezervasyonu oluşturduktan sonra ki oluşturan kişinin Pegasus Plus’lı olması gerekmektedir. Karşınıza ödeme ekranı çıkacaktır. Ödeme ekranı karşınıza çıktığında bilgilerinizi dolduracaksınız ve kampanyalar butonuna tıklayacaksınız.  Haziran Uç Uç Günleri seçeneğini işaretleyecek ve onayla butonuna basacaksınız. Butona bastığınızda Pegasus bilet fiyatlarını ve rezervasyondaki ikinci kişi için %50 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebileceksiniz.

Pegasus Kampanyaları 2012

Temmuzda erken rezervasyonla alacağınız bu biletler Temmuz’da ev Ağustos’ta sizi çok uyguna uçurabilir. Türkiye’nin istediğiniz her yerine çok uygun fiyatlarla uçmanızı sağlayan Pegasus’un Uç uç böceği kampanyası ile yurt içi seyahatleriniz artık daha kolay olabilir. Pegasus kampanyaları 2012 içerisinde birçok sürpriz barındırıyor. Bahar aylarında da mükemmel fırsatlar sunan Pegasus, yaz kampanyası ile yolcuları daha da mutlu etti.

 

Bu yazı Pegasus Uçak Bileti kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.