Uçak Bileti Rezervasyonu

Uçak bileti almak isteyen yolcuların, öncelikle uçak biletini sorgulaması ve daha sonra uçak bileti rezervasyonu yaptırması gerekmektedir. Bunun için ucakbiletiplus.com, size bilet alımınızda ve sorgulamanızda yardımcı olacaktır. Uçak bileti arama motoru ucakbiletiplus.com’da, sizin için en uygun biletleri bulabilme şansınız var. Uçak bileti rezervasyon nasıl yapılır sorusuna cevap bulabilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve en uygun uçak biletine bu sayfadan sahip olabilirsiniz.. Sitemize giriş yaptığınızda;

1-Arama Motoru Kullanımı

Uçak Bileti RezervasyonUçak bileti rezervasyon sorgulaması  yapabilmenizi sağlayan arama motorunda yani ucakbiletiplus.com’da ucuz uçak bileti ararken ilk önce gideceğiniz yeri, ülkeyi ya da şehri seçmek daha sonrasında yetişkin yolcu toplam sayısını, çocuk sayısını belirterek var olan butonları işaretlemek. Sonrasında gidiş-dönüş tarihini de takvimi kullanarak seçebilirsiniz. İsterseniz havayolu seçimi de yapabilirsiniz. Uçak bileti rezervasyon Pegasus için de uçak bileti rezervasyon Anadolu Jet aynı uygulamaları gerçekleştireceksiniz.

2-Arama Sonuç Sayfası

Arama sonuç sayfası görüntülendiğinde karşınıza seçtiğiniz tarihler arasında hangi havayolu firmasının bileti varsa ve ne kadarsa göreceksiniz. Hatta gidiş dönüş saatleri, bilet fiyatları, uçuş sürelerini görebilirsiniz. Böylece siz de uçak biletlerini karşılaştırarak dilediğiniz uçuşa rezervasyon yaptırmak için seç linkini tıklayabilirsiniz.

3-Rezervasyon Bilgileri ve Kurallar

Açılan bu sayfada seçtiğiniz uçuşun detaylarını görebilirsiniz. Ucuz uçak biletinizin tam fiyatını görebileceğiniz bu sayfada aynı zamanda rezervasyon değişikliğini, iptal şartlarını görebilir ve okuyup onaylamak istiyorsanız diğer aşamaya geçebilirsiniz.

4-Rezervasyon Formu

Uçuş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra yolcu isminizi, adres bilgilerinizi, ödeme bilgilerinizi yazarak uçak bileti alma işleminize devam edebileceksiniz.

5-Rezervasyon Bilgilerini Gözden Geçirme

Uçak bileti detaylarınızı ve kişisel bilgilerinizi kontrol edebileceğiniz bu bölümde Rezervasyon Onayla linkine tıkladığınızda rezervasyonunuz havayolu tarafından konfirme edilecektir. Örneğin Thy uçak bileti rezervasyonu yaptırdıysanız THY size PNR numaranızı gönderecektir.

6-Rezervasyon Onaylandı Sayfası

Uçak bileti rezervasyonunuzun konfirme numarası bu sayfada görünecektir. Bu numaraya PNR numarası denmektedir. Tüm işleminizi tamamladığınıza göre rezervasyonlarınızı hesabım hesabından görüntüleyebilir ve siz de ucuz uçak bileti satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ucuz uçak bileti almak ucakbiletiplus.com ile şimdi daha da kolay. Tek bir ekrandan tüm sorgulamalarınızı yapabilmenizi sağlayan ucakbiletiplus.com, sizlere 7/24 online hizmet vermektedir.

Bu yazı Uçak Bileti Rezervasyon kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.