Uçak biletinde kimler indirimlerden yararlanabilir?

Günümüzde oldukça sık kullanılmaya başlayan havayolu ulaşımı özellikle uzak diyarlar ve seyahat edenler için iyi bir seçenek.  Bugün havayolu ulaşımını tercih edenlerdenseniz bilmeniz gereken bir kaç önemli noktayı hatırlatmak istedik. Uçak bileti alırken kimler doğal olarak indirimlerden hak kazanır?
Uçak Bileti
Uçak bileti fiyatları bebekler için indirimli ya da ücretsiz olabilir. 0-2 yaş arası bebekler iç hat uçuşlarında havayolu şirketinin koyduğu indirim dahilinde koltuk verilmeden seyahat edebilirler. Bunun için doğum tarihini gösteren belge yeterlidir. Bir bebeğe en az bir yetişkinin gözetimde uçağa binmesi uygun görülen şartlardandır. 
3 yaşına ulaşmış ve 13 yaşını aşmamış çocuklara uçak bileti konusunda indirim uygulanabilir. Çocuklara uygulana indirimler havayolu şirketlerine göre yüzde oranları değişkenlik gösterir.
Yaşlılar uçak biletinde özel indirimli alan yolculardandır. Özellikle 60 yaş üzeri yolcular indirimlerden yararlanabilir. Biletinizi rezerve ederken bunu belirtmeniz ve nüfus cüzdanınızla onaylamanız gerekmektedir. 
Engellilerde uçak yolculuklarında özel indirimlerden faydalanabiliyorlar. Ucuz uçak bileti konusunda engelliler için uygulanan indirimler bulunmaktadır. Engellinin en gel durumuna göre değişen indirimli tarifleri öğrenerek rezervasyon yaptırmanızda fayda var. askerlerde indirimlerden faydalanan kişiler arasındadır. Asker indirimi havayolu şirketinin belirlemiş olduğu durumlarda özel indirimlerden faydalanabiliyorlar. 
Uçak bileti fiyatları ve son güncel durumlar için ucakbiletiplus.com dan faydalanabilirsiniz. Havayolu şirketlerine ait uçak bileti sorgulama seçenekleri ile kolayca ve güvenli bir şekilde biletinizi ayırabilir üye olarak size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 
ucakbiletiplus.com tüm havayolu şirketlerine ait uçuş seferleri detaylarını online olarak size ulaştırmak için vardır. Fiyat bilgileri hakkında tek bir sorgulama ekranında yardım alarak tüm havayolu şirketlerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda günün 24 saati hizmet veren çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Önceden yapacağınız rezervasyon işlemlerinizde indirim hakkınızı kullanmayı unutmayın!

İyi uçuşlar…

Derya Ayşe Kör hakkında

Analist
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.